Upútavka na XIV. ročník Summer Handball Cup Košice 2014

XIV.ročník Summer Handball Cup máme za sebou…

Upútavka na XIV. ročník Summer Handball Cup Košice 2014XIV. ročník Summer Handball Cup Košice 2014 máme za sebou. Zúčastnilo sa ho 15 družstiev, 126 hráčok, odohrali 38 zápasov, zápasy rozhodovali 4 rozhodcovia. Najvzdialenejší súper z Maďarska, Niké SE Mesztegnyó cestoval 450 km. Turnaj sa odohral v Hádzanárskej hale v Košiciach, v mimoriadne horúcom počasí. Zápasy sa hrali vo vynikajúcej atmosfére, finálové zápasy za prítomnosti možno z polovice zaplneného hľadiska. Prítomní rodičia, známy a priatelia hádzanej sa veru mali na čo pozerať. Zápasy plné nasadenia, medzi ktorými vynikli hlavne hráčky DVSC Debrecen, a staršie žiačky HK Štart Trenčín. Nestratili sa ani domáce hráčky FHT Drábova Košice, a aj keď medailová žatva teraz nebola taká štedrá, ale v niekoľkých zápasoch nám svojou hrou poriadne rozbúšili naše srdiečka.

Veríme, že sa v ešte väčšom počte stretneme v roku 2015 na XV. ročníku SHC. Záverečného ceremoniálu sa zúčastnili aj vzácny hostia, slovenský reprezentanti v hádzanej Radoslav Antl a Martin Mazák. Okrem nich ceny odovzdávali predseda občianskeho združenia “Vráťme deťom šport do Košíc” a partner turnaja pán Igor Sidor a prezident MHK Košice Martin Farkašovský.

Za štedrú podporu nášmu turnaju ďakujeme > OZ Vráťme deťom šport do Košíc, veľkoobchod s potravinami Labaš s.r.o., MČ sídl. KVP Košice, Vehrastav s.r.o., VýchodPotraviny s.r.o., cukráreň Aida, Pohostinstvo Mlynky, mediálny partner turnaja Rádio Šport, a štedrým rukám mamičiek našich hráčok, ktoré pripravovali každý deň štedré pohostenie.

Ďakujeme tiež celému organizačnému štábu turnaja, menovite trénerkám Martine, Maji, Mirke, Ľubovi, Laure, Lívii, Eme, Kristíne, rodičom a priateľom, ktorí sa postarali o plynulý priebeh turnaja.

Mgr. Miroslav Fotul
manažér klubu

FHT DRÁBOVA KOŠICE – handball

mobil : +421905302470
skype : fotul.miroslav
www.handballkosice.webnode.sk

6.-8.jún 2014
XIV.ročník Summer Handball Cup Košice
www.summerhandballcupkosice.webnode.sk

[wpdm_file id=34]