Turnaj minihádzanej v D. Strede

Turnaj minihádzanej v D. Strede

Turnaj minihádzanej v D. StredeŠportový klub Talent Dunajská Streda za pomoci miestnych sponzorov a fanúšikov zorganizovali dna 15.12.2013 minihádzanársky turnaj pre ročníky 2005 a 2006. Turnaja sa zúčastnili družstvá dievčat Dunajskej Stredy, miešané družstvo Stupavy a viacero dievčenských  družstiev z Maďarska. Pre ročníky 2006 sme mali pripravenú inú formu súťaže, kde minihádzanú nahradila hra, ktorej cieľom bolo z vlastnej polovice ihriska dať gól do súperovej bránky. Veríme, že sa nám podarí aj na budúci rok zorganizovať takýto vynikajúci turnaj.

                                 SK TALENT KUPA 2005

ročník 2005 –   1. ihrisko

ročník 2005 –   2. ihrisko

09.00

SK Talent „A” – SK Talent „C”  11:8Stupava „A” – ETO Kölyökkézi  6:9

09.15

Student „A” – Nyárasd   12 : 4SK Talent „B” – SG DAC  13:2

09.30

Stupava „B” – Tatabánya   0:16Student „B” – Budapest    11:9

09.45

SK Talent „C” – Nyárasd   13:3SK Talent „B” – Stupava „A”   9:6

10.00

SK Talent „A” – Stupava „B”  14:2Student „B” – ETO Kölyökkézi   6:7

10.15

Student „A” – Tatabánya  5:12SG DAC – Budapest 10:17

10.30

Stupava „B” – SK Talent „C”  3:16SK Talent „B” – Student „B” 8:4

10.45

SK Talent „A” – Student „A” 11:5Stupava „A” – SG DAC  7:7

11.00

Nyárasd – Tatabánya  1:12Budapest – ETO Kölyökkézi 13:10

11.15

Student „A” – Stupava „B”  7:4Stupava „A” – Student „B” 7:7

11.30

SK Talent „A” – Nyárasd   16:0SG DAC – ETO Kölyökkézi 3:5

11.45

SK Talent „C” – Tatabánya  10:12Budapest – SK Talent „B”   13:14

12.00

Nyárasd – Stupava „B”   6:7SG DAC – Student „B” 8:9

12.15

SK Talent „A” – Tatabánya 9:10ETO Kölyökkézi – SK Talent „B” 2:10

12.30

SK Talent „C” – Student „A” 10:6Stupava „A” – Budapest  14:12

 

„A” skupina

1.TATABÁNYA, DÓZSA DSE550062:2510
2.SK TALENT „A”540161:258
3.SK TALENT „C”530257:356
4.SUDENT COMFORT KUK „A”520335:414
5.STUPAVA „B”510416:592
6.NYÁRASD500514:600

 

„B” skupina

1.SK TALENT „B”550054:2710
2.ETO KÖLYÖKKÉZI530233:386
3.STUDENT COMFORT KUK „B”521237:395
4.STUPAVA „A”512240:444
5.BUDAPEST520364:594
6.SG DAC501430:511

 

13.00

2005 A5-B6 Stupava B-SG DAC  8:92005 A6-B5 Nyárasd- Budapest -8:18

13.15

2005 A3-B4 Talent C- Stupava A 9:62005 A4-B3 Student A – Student B 7:8

13.30

2005 A1-B2 Tatabánya- Eto kolyokkezi 9:22005 A2-B1  Talent  A –Talent B   8:7

13.45

2005 9-10.helyért Budapest – SG DAC 12:92005 11-12.helyért Nyárasd- Stupava B 10:9

14.00

2005 5-6.helyért Talent C – Student B   8:62005 7-8.helyért Stupava A –Student A 9:10

14.15

2005 1-2.helyért  Tatabánya – Talent A 8:62005 3-4.helyért ETO kolyok. –Talent B 2:7

 

  1. TATABÁNYA, DÓZSA DSE
  2. SK TALENT Dunajská Streda„A”
  3. SK TALENT Dunajská Streda „B”
  4. ETO KÖLYÖKKÉZI
  5. SK TALENT Dunajská Streda„C”
  6. STUDENT COMFORT KUK „B”Szombathely
  7. STUDENT COMFORT KUK „A”Szombathely
  8. HC TATRAN STUPAVA „A”
  9. BUDAPEST
  10. SG DAC Dunajská Streda
  11. Topoľníky
  12. HC TATRAN STUPAVA „B”

 

SK TALENT KUPA 2006
2006 ročník  –   3. ihrisko
09.00SK Talent „A” – SK Talent „C”  14:10
09.15ETO Kölyökkézi – Tatabánya   28:14
09.30SK Talent „B” – Nyárasd  45:15
09.45SG DAC – Student „A” 26:21
10.00Student „B” – SK Talent „A” 7:29
10.15SK Talent „C” – ETO Kölyökkézi 9:18
10.30SK Talent „D” – SK Talent „B” 8:38
10.45Nyárasd – SG DAC  29:39
11.00Tatabánya – Student „B”   24:15
11.15ETO Kölyökkézi – SK Talent „A”  27:5
11.30Student „A” – SK Talent „D” 16:16
11.45SK Talent „B” – SG DAC   43:22
12.00SK Talent „A” – Tatabánya   14:12
12.15ETO Kölyökkézi – Student „B”   29:6
12.30Nyárasd – SK Talent „D” 14:18
12.45Student „A” – SK Talent „B” 13:24
13.00SK Talent „C” – Tatabánya 9:17
13.15Student „B” – SK Talent „C” 9:27
13.30SG DAC – SK Talent „D”   20:5
13.45Student „A” – Nyárasd    23:26

 

 „A” skupina

1.

ETOO KÖLYÖKKÉZI

4

4

0

0

102:34

8

2.

SK TALENT „A”

4

3

0

1

62:56

6

3.

TATABÁNYA, DÓZSA DSE

4

2

0

2

67:66

4

4.

SK TALENT „C”

4

1

0

3

55:58

2

5.

SUDENT COMFORT KUK „B”

4

0

0

4

37:109

0

 

„B” supina

1.

SK TALENT „B”

4

4

0

0

150:58

8

2.

SG DAC

4

3

0

1

107:98

6

3.

SK TALENT „D”

4

1

1

2

47:88

3

4.

NYÁRASD

4

1

0

3

84:125

2

5.

STUDENT COMFORT KUK „A”

4

0

1

3

73:92

1

 

 

2006 Kidobó –   3. PÁLYA

2006 9-10.helyért Student B –Student A 27:11
2006 7-8.helyért Talent C – Nyárasd 21:18
2006 5-6.helyért Tatabánya –Talent D 25:19
2006 – 3-4.helyért  Talent A – SG DAC 16:32
2006–1-2. helyért  ETO kolyokkezi- Talent B 9:11

 

1.      SK TALENT Dunajská Streda „B”
2.
      ETO KÖLYÖKKÉZI Gyor
3.
      SG DAC Dunajská Streda
4.
      SK TALENT Dunajská Streda „A”
5.
      TATABÁNYA, DÓZSA DSE
6.
      SK TALENT Dunajská Streda „D”
7.
      SK TALENT Dunajská Streda „C”
8.
      Topoľníký
9.
      STUDENT COMFORT KUK „B” Szombathely
10.
  STUDENT COMFORT KUK „A”Szombathely

 

Fotografie z turnaja nájdete tu