Turnaj minihádzanej v D. Strede

Content Protection by DMCA.com

Športový klub Talent Dunajská Streda za pomoci miestnych sponzorov a fanúšikov zorganizovali dna 15.12.2013 minihádzanársky turnaj pre ročníky 2005 a 2006. Turnaja sa zúčastnili družstvá dievčat Dunajskej Stredy, miešané družstvo Stupavy a viacero dievčenských  družstiev z Maďarska. Pre ročníky 2006 sme mali pripravenú inú formu súťaže, kde minihádzanú nahradila hra, ktorej cieľom bolo z vlastnej polovice ihriska dať gól do súperovej bránky. Veríme, že sa nám podarí aj na budúci rok zorganizovať takýto vynikajúci turnaj.

                                 SK TALENT KUPA 2005

ročník 2005 –   1. ihrisko

ročník 2005 –   2. ihrisko

09.00

SK Talent „A” – SK Talent „C”  11:8 Stupava „A” – ETO Kölyökkézi  6:9

09.15

Student „A” – Nyárasd   12 : 4 SK Talent „B” – SG DAC  13:2

09.30

Stupava „B” – Tatabánya   0:16 Student „B” – Budapest    11:9

09.45

SK Talent „C” – Nyárasd   13:3 SK Talent „B” – Stupava „A”   9:6

10.00

SK Talent „A” – Stupava „B”  14:2 Student „B” – ETO Kölyökkézi   6:7

10.15

Student „A” – Tatabánya  5:12 SG DAC – Budapest 10:17

10.30

Stupava „B” – SK Talent „C”  3:16 SK Talent „B” – Student „B” 8:4

10.45

SK Talent „A” – Student „A” 11:5 Stupava „A” – SG DAC  7:7

11.00

Nyárasd – Tatabánya  1:12 Budapest – ETO Kölyökkézi 13:10

11.15

Student „A” – Stupava „B”  7:4 Stupava „A” – Student „B” 7:7

11.30

SK Talent „A” – Nyárasd   16:0 SG DAC – ETO Kölyökkézi 3:5

11.45

SK Talent „C” – Tatabánya  10:12 Budapest – SK Talent „B”   13:14

12.00

Nyárasd – Stupava „B”   6:7 SG DAC – Student „B” 8:9

12.15

SK Talent „A” – Tatabánya 9:10 ETO Kölyökkézi – SK Talent „B” 2:10

12.30

SK Talent „C” – Student „A” 10:6 Stupava „A” – Budapest  14:12

 

„A” skupina

1. TATABÁNYA, DÓZSA DSE 5 5 0 0 62:25 10
2. SK TALENT „A” 5 4 0 1 61:25 8
3. SK TALENT „C” 5 3 0 2 57:35 6
4. SUDENT COMFORT KUK „A” 5 2 0 3 35:41 4
5. STUPAVA „B” 5 1 0 4 16:59 2
6. NYÁRASD 5 0 0 5 14:60 0

 

„B” skupina

1. SK TALENT „B” 5 5 0 0 54:27 10
2. ETO KÖLYÖKKÉZI 5 3 0 2 33:38 6
3. STUDENT COMFORT KUK „B” 5 2 1 2 37:39 5
4. STUPAVA „A” 5 1 2 2 40:44 4
5. BUDAPEST 5 2 0 3 64:59 4
6. SG DAC 5 0 1 4 30:51 1

 

13.00

2005 A5-B6 Stupava B-SG DAC  8:9 2005 A6-B5 Nyárasd- Budapest -8:18

13.15

2005 A3-B4 Talent C- Stupava A 9:6 2005 A4-B3 Student A – Student B 7:8

13.30

2005 A1-B2 Tatabánya- Eto kolyokkezi 9:2 2005 A2-B1  Talent  A –Talent B   8:7

13.45

2005 9-10.helyért Budapest – SG DAC 12:9 2005 11-12.helyért Nyárasd- Stupava B 10:9

14.00

2005 5-6.helyért Talent C – Student B   8:6 2005 7-8.helyért Stupava A –Student A 9:10

14.15

2005 1-2.helyért  Tatabánya – Talent A 8:6 2005 3-4.helyért ETO kolyok. –Talent B 2:7

 

  1. TATABÁNYA, DÓZSA DSE
  2. SK TALENT Dunajská Streda„A”
  3. SK TALENT Dunajská Streda „B”
  4. ETO KÖLYÖKKÉZI
  5. SK TALENT Dunajská Streda„C”
  6. STUDENT COMFORT KUK „B”Szombathely
  7. STUDENT COMFORT KUK „A”Szombathely
  8. HC TATRAN STUPAVA „A”
  9. BUDAPEST
  10. SG DAC Dunajská Streda
  11. Topoľníky
  12. HC TATRAN STUPAVA „B”

 

SK TALENT KUPA 2006
2006 ročník  –   3. ihrisko
09.00 SK Talent „A” – SK Talent „C”  14:10
09.15 ETO Kölyökkézi – Tatabánya   28:14
09.30 SK Talent „B” – Nyárasd  45:15
09.45 SG DAC – Student „A” 26:21
10.00 Student „B” – SK Talent „A” 7:29
10.15 SK Talent „C” – ETO Kölyökkézi 9:18
10.30 SK Talent „D” – SK Talent „B” 8:38
10.45 Nyárasd – SG DAC  29:39
11.00 Tatabánya – Student „B”   24:15
11.15 ETO Kölyökkézi – SK Talent „A”  27:5
11.30 Student „A” – SK Talent „D” 16:16
11.45 SK Talent „B” – SG DAC   43:22
12.00 SK Talent „A” – Tatabánya   14:12
12.15 ETO Kölyökkézi – Student „B”   29:6
12.30 Nyárasd – SK Talent „D” 14:18
12.45 Student „A” – SK Talent „B” 13:24
13.00 SK Talent „C” – Tatabánya 9:17
13.15 Student „B” – SK Talent „C” 9:27
13.30 SG DAC – SK Talent „D”   20:5
13.45 Student „A” – Nyárasd    23:26

 

 „A” skupina

1.

ETOO KÖLYÖKKÉZI

4

4

0

0

102:34

8

2.

SK TALENT „A”

4

3

0

1

62:56

6

3.

TATABÁNYA, DÓZSA DSE

4

2

0

2

67:66

4

4.

SK TALENT „C”

4

1

0

3

55:58

2

5.

SUDENT COMFORT KUK „B”

4

0

0

4

37:109

0

 

„B” supina

1.

SK TALENT „B”

4

4

0

0

150:58

8

2.

SG DAC

4

3

0

1

107:98

6

3.

SK TALENT „D”

4

1

1

2

47:88

3

4.

NYÁRASD

4

1

0

3

84:125

2

5.

STUDENT COMFORT KUK „A”

4

0

1

3

73:92

1

 

 

2006 Kidobó –   3. PÁLYA

2006 9-10.helyért Student B –Student A 27:11
2006 7-8.helyért Talent C – Nyárasd 21:18
2006 5-6.helyért Tatabánya –Talent D 25:19
2006 – 3-4.helyért  Talent A – SG DAC 16:32
2006–1-2. helyért  ETO kolyokkezi- Talent B 9:11

 

1.      SK TALENT Dunajská Streda „B”
2.
      ETO KÖLYÖKKÉZI Gyor
3.
      SG DAC Dunajská Streda
4.
      SK TALENT Dunajská Streda „A”
5.
      TATABÁNYA, DÓZSA DSE
6.
      SK TALENT Dunajská Streda „D”
7.
      SK TALENT Dunajská Streda „C”
8.
      Topoľníký
9.
      STUDENT COMFORT KUK „B” Szombathely
10.
  STUDENT COMFORT KUK „A”Szombathely

 

Fotografie z turnaja nájdete tu