Pozvánka na medzinárodný turnaj miniházankárov LITOVEL MINI CUP 2014

Pozvánka na LITOVEL MINI CUP 2014

Content Protection by DMCA.com

Oddiel hádzanej TJ Tatran Litovel Vás srdečně pozývazve k účasti na 2. ročníku medzinárodného turnaja minihádzanej LITOVEL MINI CUP 2014, který sa uskutoční v termíne 23. – 25. 5. 2014. Turnaj je určený pre družstvá mladšie mini (2005 a mladší) a staršie mini (2003 – 2004) bez rozdielu pohlavia, tzn. chlapci, dievčatá, zmiešané tímy.Turnaja sa môže zúčastniť celkom 24 tímov, z toho maximálne 12 tímov v každej vekovej kategórii. Vzhľadom k čo nejväčšej atraktivite turnaja si usporiadateľ vyhradzuje právo výberu tímov.

Hrací systém: 4 + 1, každý s každým (každý tím odohrá 11 zápasov), začiatok turnaja je v piatok o 13.00 hod.
Hracia doba: 2 x 10 min s 2 min. prestávkou
Kde sa hrá: športová hala ZŠ Vítězná, Litovel (2 ihriská) a vonkajší areál Sokolovna Litovel (2 ihriská). V prípade nepriazne počasia budeme nútený presunúť vonkajšie zápasy do sportovní haly, tzn.
skrátenie hracej doby.

Ubytovanie: v triedach ZŠ Vítězná – karimatka, spacák
Stravovanie: školská jedáleň ZŠ Vítězná (raňajky, obedy, večere)

Vyhodnotenie turnaja: prvé tri tímy z každej vekovej kategórie obdrží pohár, hodnotnú cenu, každý hráč z tímu medailu. Hráči všetkých tímov dostanú sladkú odmenu. Ďalej budú vyhodnotený –
najlepší strelec, hráč a brankár každej vekovej kategórie

Program pre deti: piatok – diskotéka,
sobota – zápas detských hviezd, trénerov, doprovodný program

Program pre dospelých: večerné posedenie v areály Sokolovny s ochutnávkou miestnych špecialít, doprovodný program

Doprovodný program: k využitiu voľného času Vám ponúkame zaistenie – všetkého v dosahu 300 m od ubytovania, krytého bazéna s parnou miestnosťou (ZŠ), ihrisko na plážový volejbal (hádzanú) – areál Sokolovny tenisový kurt – areál Sokolovny, reštauráciu so 4 bowlingovými dráhami (2 dráhy majú detské mantinely) – 50 m od haly plavba Litovelským Pomoravím na raftoch. Ak by ste mali športového vyžitia „nad hlavu“, sme schopný Vám zarezervovať prehliadku blízkych Mladečských jaskýň alebo rozprávkového hradu Bouzov (aj nočnú prehliadku). Samozrejme, že dopravu autobusom sme schopný tiež zarezervovať.

Štartovné: 1 tím z oddielu – 1 500,- Kč, 2 tímy z oddielu 2 400,- Kč
Ubytovanie: 85,- osobu/deň, ubytovanie v triedach ZŠ Vítězná. Bude vyberaná vratná kaucia 2 000,- Kč ako záloha na prípadné poškodenie vybavenia tried.

Strava: Raňajky – 50,- CZK
Obed – 75,- CZK
Večera – 75,- CZK