Hviezdy deťom 2015

Hviezdy deťom 2015

V nedeľu 6. – 7.  júna sa uskutoční ďalší ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom kde organizátorom je futbalový klub AS Trenčín. Počas týchto dní si budete môcť pozrieť športy ako je basketbal, hádzaná, kanoistika futbal či hokej. K týmto športom sa budú konať aj wokrshopy, miniturnaje, autogramiáda v réžii jednotlivých športových zväzov. Hádzaná másvoje stanovište na Štúrovom námestí v priestore pod schodami Mestského úradu. Preto neváhajte a prežite krásny víkend so športom a najmä hádzanou.

Dátum konania: 6.-7. jún 2015
Účasť hádzanárov: 6. jún 2015 (sobota)
Predpokladaný začiatok podujatia: 10:00 hod
Miesto konania: Mierové námestie, Štúrove námestie Trenčín
Stanovište pre hádzanú: Štúrove námestie, priestor pod schodami Mestského úradu

Predpokladaný program:

Sobota

Festival športov

Predstavenie a propagácia športov- basketbal, hádzaná, kanoistika, futbal, hokej. Celodenná prezentácia  spomínaných športov (workshopy, miniturnaj, autogramiáda…) v réžii jednotlivých zväzov.

16:00 futbalový turnaj – Turnaja by sa mali zúčastniť tímy zložené zo zástupcov médií, bývalých futbalových reprezentantov, či slovenských a českých osobností z kultúrnej oblasti.

Nedeľa

V priebehu doobedia sa odohrá mládežnícky turnaj.

14:00 futbalový turnaj  Turnaja sa zúčastnia tímy zložené z futbalových  a hokejových reprezentantov, výber Fortuna ligy a hráčov AS Trenčín.
Autogramiáda všetkých zúčastnených.

Počas celého víkendu bude pripravený sprievodný program, pre deti aj dospelých.