Turnaj minihádzanej v D. Strede

Hrajme spolu hádzanú

Content Protection by DMCA.com

Oficiálne logo projektu MinihádzanáMilí športoví priatelia a zástupcovia ZŠ,

dovoľte, aby sme Vás oslovili naším projektom „Vráťme deti na ihriská“, ktorým chceme upútať deti na základných školách a prebudiť v nich záujem o minihádzanú. V minulom školskom roku sme úspešne usporiadali turnaje  minihádzanej v nákupných centrách, kde sme sa snažili ukázať deťom a rodičom, ako je možné tráviť voľný čas hádzanou.

V školskom roku 2014/2015 sa chceme sústrediť na deti, ktoré sú na prvom stupni ZŠ. Preto ak máte záujem s nami spolupracovať, prosíme Vás o prihlásenie Vašej školy do projektu cez http://www.skolskysport.sk v sekcii minihádzaná. Termín prihlásenia je do 30.9.2014, kde po tomto termíne budú prihlášky spracované Slovenským zväzom hádzanej a v spolupráci s krajskými zväzmi hádzanej Vám bude pridelený koordinátor podľa kraja. V spolupráci s koordinátorom budú organizované turnaje tak, aby sa mohla zapojiť každá prihlásená škola.

Upozorňujeme, že tieto športové aktivity nie sú postupovou súťažou.

Školy prihlásené do projektu budú mať možnosť propagovať svoju prácu formou článkov, videí a fotografií na stránkach projektu – minihandball.sk . Na týchto stránkach v krátkej dobe nájdete aj informácie o pripravovanej fotosúťaži.

Tešíme sa na Vás a hrajme spolu hádzanú …