Fotografia č.3 z finále TIPOS Minihandball liga - Nitra 2018/2019

Finále TIPOS Minihandball liga – Nitra 2018/2019

Vo finálovom turnaji ZŠ z oblasti Nitry a Zlatých Moraviec , ktorý sa uskutočnil dňa 14. mája v mestskej hale v Nitre predviedli zúčastnené družstvá snaživé výkony a zaslúžili sa o pekné vyvrcholenie Tipos Minihandball ligy.  Viaceré zápasy mali veľmi dobrú atmosféru a dramatické vyvrcholenie.

V kategórii tretích a štvrtých ročníkov sa najviac darilo chlapcom a dievčatám zo ZŠ Benkova Nitra a v najmladšej kategórii družstvu zo ZŠ Škultétyho Nitra. Radosť však mali všetci účastníci turnaja, ktorí obdržali pekné medajly z rúk úspešných reprezentantov Slovenska v hádzanej Zuzany Trepáčovej a Petra Dudáša.

Kategória 3. – 4. ročník

Zápasy v skupinách:

Skupina A

ZŠ Škultétyho Nitra A – ZŠ Podhorany A 9:0
ZŠ Obyce – ZŠ Lužianky 5:0
ZŠ Škultétyho A – ZŠ Lužianky 5:0
ZŠ Obyce – Podhorany A 2:7
ZŠ Podhorany A – Lužianky 5:0
ZŠ Škultétyho A – Obyce 13:1

Poradie v skupine A:

1. ZŠ Škultétyho Nitra A
2. ZŠ Podhorany A
3. ZŠ Obyce
4. ZŠ Lužianky

Skupina B

ZŠ Škultétyho Nitra B – Podhorany B 0:10
ZŠ Robotnícka Zl. Moravce – ZŠ Jedľové Kostoľany 4:1
ZŠ Škultétyho B – Jed. Kostoľany 2:1
ZŠ Zl. Moravce A – Podhorany B 4:5
ZŠ Podhorany B – Jed. Kostoľny 9:1
ZŠ Škultétyho B – Zl. Moravce A 0:9

Poradie v skupine B:

1. ZŠ Podhorany B
2. ZŠ Robotnícka Zl. Moravce A
3. ZŠ Škultétyho Nitra B
4. ZŠ Jedľové Kostoľany

Skupina C

ZŠ Škultétyho Nitra C – ZŠ Benkova Nitra 0:10
ZŠ Robotnícka Zl. Moravce B – ZŠ Kniežaťa Pribinu Nitra 3:5
ZŠ Škultétyho C – Kniežaťa Pribinu 2:7
ZŠ Zl. Moravce B – Nenkova 3:8
ZŠ Benkova – Kniežaťa Pribinu 10:3
ZŠ Škultétyho C – Zl. Moravce B 1:3

Poradie v skupine B:

1. ZŠ Benkova Nitra
2. ZŠ Kniežaťa Pribinu Nitra
3. ZŠ Robotnícka Zlaté Moravce
4. ZŠ Škultétyho Nitra C

Zápasy o konečné umiestnenie:
O 1. – 3. miesto

ZŠ Škultétyho A – Podhorany B 4:5
ZŠ Podhorany B – Benkova 4:5
ZŠ Benkova – ZŠ Škultétyho A 2:10

O 4. – 6. miesto

ZŠ Podhorany A – Zl. Moravce A 5:9
ZŠ Kniežaťa Pribinu – Zl. Moravce A 3:7
ZŠ Podhorany A – Kniežaťa Pribinu 5:3

O 7. – 9. miesto

ZŠ Obyce – Škultétyho B 1:0
ZŠ Škultétyho B – Zl. Moravce B 0:3
ZŠ Obyce – Zl. Moravce 0:5

O 10. – 12 miesto

ZŠ Lužianky – J. Kostoľny 0:5
ZŠ J. Kostoľany – Škultétyho C 3:1
ZŠ Lužianky – Škultétyho C 0:5

Konečné poradie kategórie 3. – 4. ročník:

  1. ZŠ Benkova Nitra
  2. ZŠ Podhorany B
  3. ZŠ Škultétyho Nitra A
  4. ZŠ Robotnícka Zlaté Moravce A
  5. ZŠ Podhorany A
  6. ZŠ Kniežaťa Pribinu Nitra
  7. ZŠ Robotnícka Zlaté Moravce B
  8. ZŠ Obyce
  9. ZŠ Škultétyho B
  10. ZŠ Jedľové Kostoľany
  11. ZŠ Škultétyho Nitra C
  12. ZŠ Lužianky
Kategória 1. – 2. ročník:
Skupina A

ZŠ Škultétyho Nitra A Jedľové Kostoľany 9:0
ZŠ Zl. Moravce – J. Kostoľany 2:1
ZŠ Škultétyho A – Zl. Moravce 12:2

Poradie v skupine:

  1. ZŠ Škultétyho Nitra A
  2. ZŠ Robotnícka Zlaté Moravce
  3. ZŠ Jedľové Kostoľany
Skupina B

ZŠ Škultétyho B – Kniežaťa Pribinu 0:7
ZŠ Obyce – Kniežaťa Pribinu 1:6
ZŠ Škultétyho B – Obyce 0:6

Poradie v skupine:

  1. ZŠ Kniežaťa Pribinu Nitra
  2. ZŠ Obyce
  3. ZŠ Škultétyho B Nitra
Zápasy o konečné umiestnenie:
O 1. miesto

ZŠ Škultétyho Nitra A – ZŠ Kniežaťa Pribinu Nitra 2:0

O 3. miesto

ZŠ Robotnícka Zlaté Moravce – ZŠ Obyce 1:6

O 5. miesto

ZŠ Jedľové Kostoľany – Škultétyho B 3:2

Konečné poradie kategórie 1.-2. ročník:
  1. ZŠ Škultétyho Nitra A
  2. ZŠ Kniežaťa Pribinu Nitra
  3. ZŠ Obyce
  4. ZŠ Robotnícka Zlaté Moravce
  5. ZŠ Jedľové Kostoľany
  6. ZŠ Škultétyho Nitra B
« 1 z 2 »