6.ročník Mikulášskeho turnaja v mini hádzanej - Bojnice 2013

6. ročník Mikulášskeho turnaja 2013 máme za sebou

6.ročník Mikulášskeho turnaja v mini hádzanej - Bojnice 20136. ročník Mikulášskeho turnaja 2013 máme úspešne za sebou. Víkendový maratón 81 odohraných zápasov medzi 18 družstvami zo Slovenska  a z Českej republiky pozná svojho víťaza. Stalo sa ním domáce družstvo HK Kúpele Bojnice “A” pred celkom HC Junior Zlín.
    Na 3. mieste skončilo družstvo Ivánka pri Dunaji “A”. Najlepším strelcom turnaja sa stal taktiež domáci hráč Dalibor Rendek, ktorý prekonal brankárov až 90 gólmi. Iba o dva góly menej (88 gólov) strelila hráčka z FHT Drábová Košice Lujza Fotúlová. Najlepším hráčom turnaja sa stal Adam Horáček z S.K. Velká Bystřice. Najlepším brankárom bol hráč HC Junior Zlín Miroslav Zárecký.

Všetkým družstvám a aj oceneným hráčom GRATULUJEME a ĎAKUJEME im za účasť a veríme, že sa opäť všetci stretneme v takejto super atmosfére aj o rok na 7. ročníku Mikulášskeho turnaja. Ešte raz všetkým ĎAKUJEME, hráčom, hráčkam, trénerom, rodičom, sponzorom, usporiadateľom, rozhodcom, Mikulášovi a vlastne všetkým tým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na úspešnom chode 6. ročníka Mikulášskeho turnaja.

HK Kúpele Bojnice
Roman Uhlíř
potravinylucky@gmail.com
www.hadzana-bojnice.sk
0905 607500

 

Fotografie z turnaja si môžete pozrieť v galérii

{wpdm_category=v-sledky-z-mikul-skeho-turnaj-bojnice-2013}